Adidas Balm Soothing Balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml

Opinie:
9x
Obserwuj produkt 22,47
Niedostępny
Kod produktu: 22532

Opis produktu

Chociaż sportowa marka Adidas ma swoje korzenie w Niemczech, dziś słusznie jest uważana za firmę globalną. Firma z odważnymi marzeniami, ambitnymi celami i nowatorskimi wizjami nie ukrywa, że chce być najlepsza. Tak samo jak czołowi sportowcy i atleci, którzy wyszukują marki Adidas od początku jej istnienia. W jaki sposób Adidas zyskał światowy prestiż i bezgraniczne zaufanie czołowych sportowców?

Adidas: Wierzymy, że sport może zmienić życie ludzi

  Legendarna firma Adidas, z którą nierozerwalnie łączą się 3 pasy, swoją historię zaczęła pisać w 1924 roku, kiedy to Adi Dassler założył w Niemczech swoją fabrykę obuwia. Jaka była jego wizja? Wyposażyć sportowców w najlepszy sprzęt sportowy . Dostarczać sportowcom innowacyjne produkty, które pozwolą im być jeszcze lepszymi. Adi Dassler osobiście spotkał się z czołowymi sportowcami, wysłuchał ich uważnie i natychmiast wymyślił , jak można ulepszyć ich sprzęt. I udało mu się.

Kosmetyki i perfumy Adidas

Oprócz sprzętu sportowego, w ofercie Adidas znajdziesz również popularne sportowe perfumy i kosmetyki , które odświeżą Cię nie tylko po sportowych wyczynach. Z pewnością docenisz lekkie wody toaletowe Adidas przy różnych okazjach a które są idealne do codziennego noszenia. Aby efekt był idealny, możesz dodać żel pod prysznic, szampon lub dezodorant o tym samym zapachu. Innowacyjny skład kosmetyków Adidas jest odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe, dzięki czemu dezodoranty i żele pod prysznic Adidas szybko zyskały niespotykaną dotąd popularność. Podobnie jak pozostałe wyposażenie sportowe, w które niestrudzenie zaopatruje nas popularna marka. Wypróbuj kosmetyki i perfumy Adidas !

Ocena 4.2
  • 89 %polecone przez użytkowników
  • 9oceny użytkowników

Opinie 9x


Miły i łagodny zapach. Nie podrażnia wrażliwej skóry.

Balsam posiada okropny, odstreczajacy zapash - jest to zapach jaki miało za komunizmu tzw. szare mydło w kstkach.\nZblizony zapach mają dezodorajty damskie kupowane na bazarz za kilka złotych. pondto b. trudno sie wytrząa z butelki. Dziwi fzkt ,że takie zapashy stosuje znana firma Coty.

Spelnia oczekiwania

Mężowi służy. Dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia.

dobry produkt w dobrej cenie .


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: