Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Dark Tone Klej do sztucznych rzęs ze szczoteczką dla kobiet 5 g

Niedostępny
Kod produktu: 111341
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Dark Tone Sztuczne rzęsy
Zestawy Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Dark Tone Sztuczne rzęsy Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

O efekcie sztucznych rzęs, które są gęste i długie, marzy prawie każda kobieta. Ale jak najlepiej to osiągnąć? Rozwiązaniem są sztuczne rzęsy Ardell . Marka Ardell jest jedną z najlepszych w świecie sztucznych rzęs, a jej historia sięga 1971 roku. Marka Ardell została założona przez małżeństwo Arnolda i Sydell Millerów, którzy po wprowadzeniu pierwszego produktu zdobyli entuzjastyczne klientki, a marka szybko się rozszerzyła się na cały świat.

Ardell = idealne rzęsy

W ofercie marki Ardell znajdują się nie tylko wysokiej jakości samoprzylepne rzęsy, ale także akcesoria, które są nierozerwalnie związane z pięknem samoprzylepnych rzęs. W menu znajdziesz kleje, wysokiej jakości pędzelki oraz szczoteczki do brwi. Tęsknisz za nieskończenie długimi rzęsami? Stawiasz na niebezpieczną objętość? A może chcesz uzyskać naturalny efekt? Marka Ardell to duży wybór stylów, możesz sięgnąć po rzęsy samoprzylepne, kępkowe i mono rzęsy. Większość rzęs z portfolio marki Ardell wykonana jest z ludzkich włosów, dzięki czemu mogą oczarować spojrzeniem, którego nie kojarzysz z naklejonymi rzęsami.

Znają też markę Ardell w Hollywood

Oprócz klientów na całym świecie marka Ardell oczarowała także wizażystów z Hollywood, którzy są tą marką oczarowani. Chcesz uzyskać urzekające spojrzenie, z którego twoje otoczenie będzie szalało? Postaw na produkty marki Ardell .

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: