Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej ze szczoteczką do rzęs samoprzylepnych dla kobiet 5 g

26,30
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 86074
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Sztuczne rzęsy
Zestawy Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Sztuczne rzęsy Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

O efekcie sztucznych rzęs, które są gęste i długie, marzy prawie każda kobieta. Ale jak najlepiej to osiągnąć? Rozwiązaniem są sztuczne rzęsy Ardell . Marka Ardell jest jedną z najlepszych w świecie sztucznych rzęs, a jej historia sięga 1971 roku. Marka Ardell została założona przez małżeństwo Arnolda i Sydell Millerów, którzy po wprowadzeniu pierwszego produktu zdobyli entuzjastyczne klientki, a marka szybko się rozszerzyła się na cały świat.

Ardell = idealne rzęsy

W ofercie marki Ardell znajdują się nie tylko wysokiej jakości samoprzylepne rzęsy, ale także akcesoria, które są nierozerwalnie związane z pięknem samoprzylepnych rzęs. W menu znajdziesz kleje, wysokiej jakości pędzelki oraz szczoteczki do brwi. Tęsknisz za nieskończenie długimi rzęsami? Stawiasz na niebezpieczną objętość? A może chcesz uzyskać naturalny efekt? Marka Ardell to duży wybór stylów, możesz sięgnąć po rzęsy samoprzylepne, kępkowe i mono rzęsy. Większość rzęs z portfolio marki Ardell wykonana jest z ludzkich włosów, dzięki czemu mogą oczarować spojrzeniem, którego nie kojarzysz z naklejonymi rzęsami.

Znają też markę Ardell w Hollywood

Oprócz klientów na całym świecie marka Ardell oczarowała także wizażystów z Hollywood, którzy są tą marką oczarowani. Chcesz uzyskać urzekające spojrzenie, z którego twoje otoczenie będzie szalało? Postaw na produkty marki Ardell .

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: