Ardell Wispies Deluxe Pack Sztuczne rzęsy z akcesoriami dla kobiet Odcień Black

Dostępny   |  (ID: 104061)
35,35
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Popularna na całym świecie marka sztucznych rzęs Ardell upiększa kobiece oczy już od 1971 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dotarła na sam szczyt piramidy ze sztucznymi rzęsami. Ze względu na ich staranne wykonanie i doskonały stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości, są uwielbiane przez kobiety na całym świecie. W ofercie Ardell znajdziesz dziesiątki różnorodnych rodzajów sztucznych rzęs. W zależności od nastroju czy tematyki ważnego wydarzenia możesz wybierać na przykład pomiędzy aktualną nowością w postaci rzęs magnetycznych lub tylko delikatnymi kępkami bądź podzielonymi na trzy części kawałkami, które świetnie sprawdzą się w dłoniach początkujących. Egzystują również klasyczne subtelne rzęsy do codziennego użytku i dające dramatyczny efekt na specjalne okazje.

Seria Wispies jest synonimem delikatności i naturalności

Wszystkie rzęsy z kolekcji Wispies wykonane są z ludzkich włosów i są bardzo dyskretne. Mimo to Twoje oczy będą miały głębię i większą objętość. Czarny pasek tworzy efekt kreski, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt.

Rzęsy Whispies są leciutkie i nie poczujesz ich wcale na oku.

Są bardzo łatwe w użyciu nawet dla początkujących

Przytnij pasek dostosowując go do wielkości swojego oka. Nanieś na niego cienką warstwę kleju (najlepiej pędzelkiem tej samej marki). Poczekaj około dwudziestu do trzydziestu sekund, aż klej wyschnie. Następnie nałóż rzęsy bezpośrednio u nasady, na środku powieki. Doklej boki w ten sposób, aby kopiowały kształt oka.

Aby rzęsy długo wytrzymały, od czasu do czasu usuwaj ewentualne pozostałości kleju przy pomocy specjalnego preparatu marki Ardell. Po każdym użyciu wkładaj je z powrotem do pudełeczka; zdejmuj je ostrożnie, od zewnętrznego do wewnętrznego kątka oka. Postępując w opisany sposób będziesz móc się nimi cieszyć przez długi okres czasu.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: