Baldessarini Nautic Spirit Woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml tester Testery perfum i kosmetyków nie różnią się składem od ich pełnowartościowych wersji. Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie. Pakowane są w białe lub szare pudełka lub wysyłane bez pudełek. Często pozbawione są również korka lub zatyczki nakładanej na główkę spray'u. Główną zaletą testerów jest niższa cena.

Niedostępny
Kod produktu: 40000
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Baldessarini Nautic Spirit Woda toaletowa
Zestawy Baldessarini Nautic Spirit Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Perfumy Baldessarini   Baldessarini to nazwa luksusowej marki dedykowanej dla najbardziej wymagających mężczyzn. Jej początek miał miejsce w 1993 roku, kiedy to główny projektant marki Hugo Boss zasygnował swoim nazwiskiem jedną z męskich kolekcji wprowadzonych przez firmę. W 2004 roku marka Baldessarini została finalnie odseparowana od Hugo Boss i od tego momentu egzystuje na rynku mody jako niezależny znak firmowy. Baldessarini to brand mężczyzn o wyrafinowanym guście, doceniających ideę indywidualizmu i autonomii. Motyw przewodni firmy to "Separates The Men From The Boys" -b"oddziela mężczyzn od chłopców".Znamienita linia do pielęgnacji ciała oraz pierwsze perfumy Baldessarini zostały wprowadzone przez markę Hugo Boss w 2002 roku. Kompozycja zapachowa Baldessarini Classic jest również legendarna z uwagi na fakt, że podczas jej kreowania została zastosowana po raz pierwszy na świecie innowacyjna technologia wolnej przestrzeni, dzięki której olejki zapachowe mogą być pozyskiwane z żywych roślin.Baldessarini perfumy do zapachy dla ludzi z charakterem, dedykowane mężczyznom, którzy stąpają mocno na ziemi, a ich niepodważalny hart ducha i pozycja to rezultat wierności ideałom silnego, męskiego temperamentu. Perfumy Baldessarini są ucieleśnieniem perfekcji, wyrafinowanego stylu, nieprzeciętnej osobowości, luksusu i prestiżu. Kryją w sobie zamiłowanie do świata znakomitych form, elegancji, purystycznego artyzmu oraz mistrzowskiej precyzji wszechobecnej w kunsztownych kompozycjach tego prawdziwie ekskluzywnego domu mody. Copyright © E-Glamour

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: