Baldinini Or Noir Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

Opinie:
3x
49,30
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 37457
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Baldinini Or Noir Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Perfumy Baldinini   "Jaki jest dzisiaj mój styl? To przede wszystkim hołd dla piękna kobiet. Lubię przekładać materiały na emocje... ale to trwało sto lat" mówi Gimmi Baldinini. Historia marki rozpoczęła się w 1910 roku we Włoszech, kiedy to debiutujący członkowie rodzinnego biznesu stawiali pierwsze kroki w projektowaniu wysokiej jakości obuwia skrojonego na miarę. Dziś te niezwykłe umiejętności rzemieślnicze są równie ważne i przeplatają się z wyjątkową kreatywnością oraz wiedzą i doświadczeniem firmy. Kreacje marki Baldinini przyciągają uwagę wielbicieli mody i są natychmiast rozpoznawane na światowych rynkach.Pierwsze perfumy Baldinini zostały wprowadzone na rynek w 2008 roku, odnosząc spektakularny sukces. Stylowe kompozycje dla kobiet i mężczyzn odkrywają harmonijną naturę połączoną z ciałem oraz duszą, której pobudzający wymiar przynosi rozkosz, ukojenie, swobodę oraz euforię zmysłów. Powracając do najgłębszego źródła naszych pragnień, subtelne niuanse aromatyczne stanowią podróż do spełnienia najskrytszych marzeń.Perfumy Baldinini to różnorodne kolekcje zapachowe bogate w drogocenne akordy, z nutą szaleństwa, kobiecości, charyzmy i energii. Emanują twórczym charakterem oraz pobudzają wyobraźnię mistrzostwem sensualności i tajemniczości. Baldinini perfumy to czysta radość odzwierciedlająca aktualne trendy, dedykowana dla osób, które są nowoczesne, pełne uroku osobistego, pasji i optymizmu. Pewność siebie to uniwersalny kod wolności, który pozwala zdecydowanie i elegancko stąpać wzdłuż najbardziej ekskluzywnych ścieżek mody. Copyright © E-Glamour

Ocena 4.5

(oceniono 3x)

  • 100 %klientów poleca
  • 3recenzji klientów

Opinie 3x


Zdecydowanie tak.

  • Używam wody perfumowanej Baldinini.Jest słodko-świeża, a do tego czuję taką pikantną nutę .Intrygujące,trudne do opisania,lubię bardzo.
  • Czuję je ok.4 godzin.

Piękny, choć EDP jest bardziej zmysłowa i cieplejsza w odbiorze. Polecam dla 30+

Używam, nie odstawiłam na półkę, a to już w moim przypadku bardzo dobrze świadczy o produkcie


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: