Balenciaga Florabotanica Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Opinie:
4x
165,99
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 28682
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Balenciaga Florabotanica Woda perfumowana
Zestawy Balenciaga Florabotanica Woda perfumowana Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Piękny designerski flakon kryje w swoim wnętrzu zapach wykreowany przez jednych z najbardziej uznanych i cenionych kreatorów na świecie – aromat stworzyli Olivier Polge i Jean - Christophe Herault. Twarzą perfum została Keisten Steward. Nowoczesny i bardzo wyrafinowany zapach postał w oparciu o hipnotyzującą moc ambry i wetywerii. Jego siła tkwi jednak w umiejętnym i zbalansowanym połączeniu aromatu róży oraz kaladium z korzennym akcentem goździków oraz rześkiej mięty. Całość idealnie harmonizuje ze sobą – kreatorzy zadbali o doskonałe proporcje oraz bardzo wysoką trwałość zapachu, który zachwyci nawet najbardziej wymagające panie.

Woda dedykowana paniom dynamicznym, przebojowym i aktywnym. Woda wzbudzająca podziw i zachwyt innych kobiet i sprawia że i mężczyźni są pod jej urokiem. Woda dla kobiet odnoszących sukcesy i bywalczyń imprez o charakterze kulturalnym. Propozycja idealna dla pań , które pragną zaznaczyć, że decydują w każdej dziedzinie życia i dążą do celu bez względu na przeciwności losu.

Alternatywne produkty Alternatywy Balenciaga Florabotanica

Ocena 4.5

(oceniono 4x)

  • 67 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Balenciaga jest bardzo interesujacym zapachem. Lekki intymny, ale jednoczesnie trwaly. Bardzo kobiecy. Raczej na lato.

woda w porządku, wszystko o.k.

TOWAR ORYGINALNY

Intrygujący zapach.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: