Balenciaga Florabotanica Wody perfumowane dla kobiet

Opinie:
4x
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Balenciaga Florabotanica Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Już sama nazwa wody perfumowanej Florabotanica marki Balenciaga zapowiada wyprawę do ogrodu botanicznego, gdzie woń kwiatów w pełnym rozkwicie przyprawia o zawrót głowy. Zapach z 2012 roku zapakowany jest w pomysłowy flakon z motywem biało-czarnych pasków, to propozycja szczególnie dla dziewcząt i młodych kobiet. Florabotanica to kwiatowa kompozycja, złożona z niezwykle aromatycznych składników. Razem tworzą one prawdziwy koncert dla zmysłów. Zapach ten pozostawia niezapomniane wrażenie, tak samo jak twarz wody perfumowanej, na którą wybrano amerykańską aktorkę Kristen Stewart.

Młodzieńczy bukiet kwiatów

Tę oryginalną kompozycję zapachową otwiera charakterystyczna woń mięty. Następnie jej aromat stopniowo przechodzi w nuty kwiatowe. W wodzie perfumowanej znajdziemy również królową wśród kwiatów, różę. Jej łagodne tony przeplatają się z zapachem goździka i niezwykłymi akordami konopii. Florabotanica zamyka się pełnymi słońca nutami bursztynu i wetywerii. Pozwólcie błyszczeć swojej wyjątkowej osobowości z wodą perfumowaną Balenciaga Florabotanica.

Alternatywne produkty Alternatywy Balenciaga Florabotanica

Ocena 4.5

(oceniono 4x)

  • 67 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Balenciaga jest bardzo interesujacym zapachem. Lekki intymny, ale jednoczesnie trwaly. Bardzo kobiecy. Raczej na lato.

woda w porządku, wszystko o.k.

TOWAR ORYGINALNY

Intrygujący zapach.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: