Blumarine Blugirl Jus de Fleurs Wody toaletowe dla kobiet

Opis produktu

Kobiecość, subtelność i zmysłowość łączą się w całość w zapachu wody toaletowej dla kobiet Blumarine Blugirl Jus de Fleurs. Zapach z warsztatu włoskiej marki Blumarine został wprowadzony na rynek w 2011 roku, stając się tym samym kontynuacją zapachu Blumarine Blugirl Jus No. 1, który ujrzał światło dzienne rok wcześniej. Urocza kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa przeznaczona jest dla dziewcząt i młodych kobiet, które chcą podkreślić swoje kobiece atuty i naturalne piękno. O tym, że zapach jest esencją kobiecości, świadczy również różowa buteleczka ozdobiona różową wstążką.

Kwiatowo-owocowy zapach dla młodych kobiet

Chcesz otaczać się świeżością i nieskrępowaną energią? Poddaj się początkowym akordom zapachu, które łączą orzeźwiającą bergamotkę i egzotyczne akordy guawy. Podczas gdy nuty wstępne należały do owoców, serce zdobią akordy kwiatów. Zapach kwiatu pomarańczy łączy się z nutami gardenii i zapachem plumerii. Ekscytujące, pełne zmysłowości akordy wnosi do zapachu baza, którą tworzy rozgrzewające drzewo sandałowe, kuszące piżmo i pocałunek świeżo przekrojonej laski wanilii.

Ciesz się zainteresowaniem, które na Ciebie czeka dzięki wyjątkowemu zapachowi wody toaletowej dla kobiet Blumarine Blugirl Jus de Fleurs, odpowiedniej do codziennego noszenia.

Alternatywne produkty Alternatywy Blumarine Blugirl Jus de Fleurs

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: