Dostawa i prezent gratis przy zakupie marki Lancaster za ponad 103 zł!

BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up Pogrubiający tusz do rzęs z efektem push-up dla kobiet 7 ml Odcień 71 Wonder Black

Dodający objętości, Podkreślający, czarny

Dostępny   |  (ID: 46701)
19,04
Doręczymy
Odbiór osobisty

Dodający objętości, Podkreślający, Wodoodporny, czarny

Dostępny   |  (ID: 56011)
20,23

Opis produktu

Na wyżyny nieba wyniesie twoje rzęsy świetny tusz do rzęs BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up. Codziennie możesz uwodzić spojrzeniem dzięki małemu sekretowi, którym jest pogrubiający tusz do rzęs z efektem push-up! „Nie kruszy się, podniesie rzęsy, dobrze się zmywa, utrzymuje się przez cały dzień” potwierdza jedna z zadowolonych użytkowniczek.

Dlaczego tusz do rzęs Volume Glamour Push Up jest taki popularny?

  • podkręcenie i zwiększenie objętości każdej rzęsy,
  • efekt push-up - efektowne podniesienie,
  • bardzo praktyczny pędzelek z 15 kierunkami włosia, *seksowne rzęsy przez 16 godzin*, bez kruszenia i sklejania, produkt renomowanej marki BOURJOIS Paris**.

Czarny jest powszechny, ale kiedy użyć brązowego czy niebieskiego tuszu do rzęs?

Tusz do rzęs BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up jest również dostępny w wariancie 72 Fabulous Brown oprócz tradycyjnego czarnego odcienia. Bardzo dobrze się sprzedaje, ponieważ brązowy tusz do rzęs jest niezbędnym elementem dzisiejszego popularnego "nagiego", czyli makijażu naturalnego. Dobrze komponuje się z kremem BB, bronzerem i błyszczykiem. Brązowy tusz do rzęs to również dobre rozwiązanie wraz z wiekiem. Działa łagodniej, kryje linie i zmarszczki. Dla kobiet o jasnej karnacji i czarnych włosach czarny tusz do rzęs jest zawsze oczywistym wyborem. Model BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up myśli o wszystkim. Dostępny również w kolorze niebieskim, efektowny dla brązowych oczu lub w lecie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: