Prezent przy zakupie produktow marki Marc Jacobs!

Calvin Klein CK One Summer 2019 Wody toaletowe

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Calvin Klein CK One Summer 2019 to coroczna letnia edycja legendarnego zapachu unisex o nazwie CK One. Nowoczesna kompozycja powstała z myślą o młodych ludziach, którzy czerpią z życia pełnymi garściami i zarażają wszystkich swoją pozytywną energią. Wodno-zielona woda toaletowa zabierze Cię w podróż na Islandię i oczaruje aromatem zielonej herbaty matcha, którą od stuleci stosowano podczas herbacianych ceremonii w Japonii.

Zapach islandzkiej Błękitnej Laguny i herbaty Matcha

Energetyczne perfumy typu unisex CK One Summer 2019 otwierają wonne akordy inspirowane islandzką Błękitną Laguną, czyli niezwykłym geotermalnym SPA. W sercu kompozycji wibrują nuty zielonej herbaty matcha, a jej podstawę tworzy aromat drzewa wyrzuconego przez morze. Wersja z 2019 roku to prawdziwy hit!

Oryginalny flakon w stylu pop-art

Na uwagę zasługuje również oryginalny flakon zapachu CK One Summer 2019. Znajdziemy na nim letnie logo w stylu pop-art, które można dodatkowo ozdobić dołączonymi naklejkami. Prąd artystyczny pop-art (skrót od popular art - sztuka popularna) towarzyszy ludziom już od lat pięćdziesiątych XX wieku. Na jego powstanie wpływ miała muzyka popularna, sztuka komercyjna, kultura wielkich miast, komiksy i przedmioty codziennego użytku. Jedną z najważniejszych postaci tego nurtu był Andy Warhol. Wypróbuj wodę toaletową CK One Summer 2019 roku i ciesz się wspólnym zapachem z ukochaną osobą.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest