Calvin Klein

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Calvin Klein

Kiedy się powie marka Calvin Klein (CK) , komuś, kto nie jest nowicjuszem w świecie perfum, natychmiast przychodzi mu na myśl legendarny i przełomowy unisex zapach CK One , który dopiero w 1994 roku rozpoczął erę zapachów unisex i wówczas została wymazana granica między perfumami dla kobiet i mężczyzn. Dzięki przełomowej marce Calvin Klein mogą podzielić się tym samym zapachem całe rodziny, pary, kochankowie i przyjaciele. Od 1968 roku, kiedy Calvin Klein i jego przyjaciel Barry Schwartz założyli modną markę CK, gama nowoczesnych zapachów damskich i męskich rozrosła się o ponad 150 perfum. Który z nich będzie jednym z twoich bestsellerów?

Calvin Klein: ikona amerykańskiej mody

Dla projektanta mody Calvina Kleina ( * 1942) moda stała się pasją życiową od najmłodszych lat. Obiecujący i utalentowany Amerykanin z Bronxu, pochodzący z rodziny węgierskich emigrantów, mógł spełnić swoje amerykańskie marzenie - stworzyć markę, którą znają ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć milionów na koncie - na markowy kawałek z warsztatu Calvin Klein może sobie pozwolić nawet zwykły śmiertelnik. Kultowe dżinsy, bielizna, zegarki, perfumy i inne akcesoria łączy jedno - czysty minimalistyczny styl połączony z gorącymi, lekko prowokującymi kampaniami, które tylko podkreślają, jak seksowne są produkty CK.

Najbardziej znane perfumy Calvina Kleina

Czy wiesz, że pierwsze perfumy Calvin Klein powstały już w 1978 roku? Był to bardzo delikatny damski zapach Calvin Klein, nazywany czasem „Calvin Klein Classic” lub „Calvin Klein Original”. Legendarny zapach Calvin Klein pojawił się nieco później. Kultowe Obsession (1985 damskie, 1986 męskie), zapierające dech w piersiach Euphoria (2005) czy wspomniana już cytrusowo-kwiatowa perełka unisex CK One (1994) należą do najlepiej sprzedających się i najbardziej poszukiwanych perfum na świecie. Marka CK z siedzibą w Nowym Jorku nieustannie przygotowuje nowe produkty dla swoich wiernych fanów - limitowane letnie edycje, nowoczesne wariacje popularnych bestsellerów (m.in. perfumy unisex CK2, 2016), a także zupełnie nową gamę młodzieńczych zapachów dla kobiet i mężczyzn.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: