Prezent do zakupu kosmetyków wybranych marek od 65 zł

Carner Barcelona Woody Collection Costarela Woda perfumowana 100 ml unisex

Niedostępny   |  (ID: 87157)
393,50

Opis produktu

Woda perfumowana Woody Collection Costarela to świeża kompozycja typu unisex, którą na rynek wprowadziła hiszpańska marka Carner Barcelona. Firma ta specjalizuje się w produkcji niszowych zapachów dla bardzo wymagających klientów. Costarela przypomina środziemnomorską bryzę i lekko słoną, drzewną woń starych łodzi, zakotwiczonych przy piaszczystym brzegu. Jej zapach przeznaczony jest do stosowania w sezonie wiosenno-letnim, przede wszystkim w ciągu dnia. W związku z tym, że w kompozycji nie występują składniki typowo męskie lub kobiece, Costarela może być stosowana przez Ciebie i Twoją połówkę.

Woń bergamotki, morza i zmysłowej ambry

Cytrusowe perfumy unisex Costarela autorstwa Shyamali Maisondieu miały swoją premierę w 2016 roku. Kompozycję otwierają iskrzące nuty bergamotki, zestawione z aromatem drogocennego szafranu. W sercu zapachu wbrują morskie i piaskowe tony, które przeniosą Twoje myśli na bajeczną, opromienioną słońcem plażę. W bazie wody perfumowanej dominują akordy cedru wirginijskiego, zmysłowego ambroksanu oraz ciepłego bursztynu. Costarela to zapach, który przypadnie do gustu wszystkim wolnym duchom, miłośnikom przestrzeni, otwartego morza i przyrody.

Sara Carner – założycielka marki

Markę Carner Barcelona założyła w 2009 roku artystka i wizjonerka Sara Carner, która pochodzi z rodziny zajmującej się produkcją akcesoriów skórzanych. Zanim zdecydowała się na własny biznes, zbierała doświadczenia w kilku znaczących firmach kosmetycznych, co okazało się doskonałą inwestycją na przyszłość. Już w 2012 i 2013 roku Sara Carner wygrała prestiżowe nagrody FiFi Award za kompozycje Cuirs oraz Rima XI. Inspiracją dla powstania Woody Collection Costarela i pozostałych zapachów marki Carner Barcelona były drzewa - świadczy o tym nie tylko obecność drzewnych akordów w składzie perfum, ale także design ich opakowań.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: