Chanel Hydra Beauty Camellia Overnight Mask Nawilżająca maska na noc z kamelią dla kobiet 100 ml

Dostępny   |  (ID: 94352)
325,40
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Nawilżająca seria kosmetyków dla kobiet Chanel Hydra Beauty zapewnia maksymalną ochronę antyoksydacyjną przed wpływem środowiska zewnętrznego, optymalnie nawilża głębokie warstwy skóry i odsłania delikatniejszą, gładszą, pełniejszą i bardziej promienną cerę.

Kosmetyki Hydra Beauty to pierwszy rytuał pielęgnacyjny do twarzy z mikrokropelkami kamelii. Naturalna moc kamelii znajduje się w mikrokropelkach, które doskonale stapiają się ze skórą, zapewniając jej głębokie nawilżenie. Ta wyjątkowa, opatentowana technologia została stworzona na Harvardzie i wykorzystuje moc naturalnych składników aktywnych:

  • dla ciągłego nawilżania. Preparaty Hydra Beauty doskonale odbudowują skórę i utrzymują optymalny poziom nawilżenia wewnątrz komórek.
  • dla efektu kompensacyjnego i uzupełniającego. Chroniona w najczystszej postaci w sercu mikrokropelek, przywraca objętość i elastyczność górnych warstw skóry.
  • dla skóry chronionej i wzmocnionej. Kosmetyki Hydra Beauty zawierają silne, naturalne przeciwutleniacze, które jak nigdy dotąd chronią skórę przed wolnymi rodnikami i wzmacniają jej ochronny system komórkowy.

Odżywiający rytuał

Aby zwielokrotnić zalety kremu z serii Hydra Beauty, stosuj nawilżający rytuał wynaleziony przez markę Chanel:

  1. wygładź okolice oczu za pomocą żelu pod oczy HYDRA BEAUTY,
  2. zwiększ nawilżenie skóry preparatem serum do twarzy HYDRA BEAUTY,
  3. nawilżaj i chroń skórę za pomocą kremu HYDRA BEAUTY.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest