Dr. Hauschka Rose Light Delikatny krem nawilżający z wyciągiem z róży dla kobiet 30 ml

Bez ochrony SPF

Dostępny   |  (ID: 52732)
70,10
Doręczymy
Odbiór osobisty

Wrażliwa i podrażniona cera, Wysuszona cera, Odżywienie i regeneracja, Bez ochrony SPF

Dostępny   |  (ID: 50936)
77,50

Opis produktu

Poznaj kultowe niemieckie kosmetyki Dr. Hauschka, które pokochały zastępy ludzi z całego świata za niesamowite właściwości regeneracyjne. Ulubiona marka jest jednym z pionierów kosmetyków naturalnych od momentu powstania w 1967 roku i do dziś w jej preparatach znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, oleje i woski pochodzące z kontrolowanego rolnictwa. Kosmetyki naturalne Dr. Hauschka twierdzą, że jedyna droga do pięknej skóry prowadzi czystą naturą . Wybierz się z nią po tej drodze i przywróć skórze naturalne piękno i zdolność do regeneracji.

Całościowe podejście do skóry według Dr. Hauschka

Założyciel marki Dr. Rudolf Hauschka założył w latach trzydziestych ubiegłego stulecia firmę WALA Heilmittel, która specjalizowała się w homeopatycznych środkach naturalnych. Kilka lat później Dr. Hauschka zaczął myśleć o pielęgnacji skóry opartej na tej samej zasadzie - całościowym podejściu do skóry i czysto naturalnych składnikach. Elisabeth Sigmund, ekspertka w dziedzinie pielęgnacji skóry, pomogła mu zrealizować ów rewolucyjny pomysł, a w 1967 roku wspólnie wprowadzili holistyczną linię kosmetyków, nazywaną wówczas Heilende Kosmetik nach Elisabeth Sigmund (Kosmetyki lecznicze Elisabeth Sigmund). Później pielęgnacja ta przeszła do historii kosmetyki jako marka Dr. Hauschka.

Skóra może sama o siebie zadbać. Pokażemy jej, jak

Po ponad 50 latach obecności na rynku Dr. Hauschka pozostaje wierna swoim pierwotnym zasadom. Szanuje skórę i jej naturalny rytm dnia. Wspomaga skórę na różnych etapach życia i poprzez naturalne ekstrakty uczy, jak samodzielnie radzić sobie z ewentualnymi problemami. Stymuluje zdrową równowagę i utrzymuje harmonię skóry Wszystko dzięki unikalnej wiedzy, miłości do natury i starannie dobranym składnikom BIO ze wszystkich kątów świata.

Kosmetyki naturalne Dr. Hauschka

Dziś w portfolio kosmetyków naturalnych Dr. W Hauschka znajdziesz ponad sto wysokiej jakości produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, popularne kosmetyki dekoracyjne i preparaty do opalania. Żaden produkt nie zawiera syntetycznej perfumacji, konserwantów, silikonów, PEG ani olejów mineralnych. Żaden produkt nie był testowany na zwierzętach. Dr. Hauschka nie rozwija kosmetyków naturalnych, dlatego, że jest to modne . Dr. Hauschka widzi w naturalnych kosmetykach jedyną możliwą drogę. I świetnie sobie radzi.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest