Frais Monde White Musk Olejki perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Frais Monde White Musk Olejki perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Naturalne kosmetyki, które maksymalnie pielęgnują ciało i cerę, a jednocześnie otwierają bramę do świata czarujących zapachów, to marka Frais Monde ze swym olejkiem perfumowanym Frais Monde White Musk. Delikatny zapach olejku perfumowanego, kluczowego produktu marki Frais Monde, oferuje unikalną kompozycję, która nie podrażnia skóry. Perfumowany olejek ukryty jest w małej, praktycznej buteleczce, która znajdzie swoje miejsce w każdej torebce.

Zapach białego piżma

Poczuj zapach, który skrywa w sobie energię i gorące słońce, zapach, którego głównym składnikiem jest białe piżmo. Niesie w sobie niewinność, czułość i piękno. Już przy pierwszym powąchaniu zapewni Ci uczucie subtelności i świeżości. Dyskretny zapach jest odpowiednim dodatkiem do każdego dnia. Najlepiej rozwija się, gdy aplikuje się go kroplami na nadgarstki, zagłębienia pod małżowinami usznymi, przedramiona lub końcówki włosów. Szukasz zapachu tak delikatnego i czarującego jak jedwabny szal? Odkryj go dzięki pielęgnacyjnemu olejkowi perfumowanemu Frais Monde White Musk.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: