Gillette Venus Wkład do maszynki dla kobiet 4 szt

31,50
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 43723
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Gillette Venus Wkład do maszynki Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Zapewne każdemu z nas marka Gillette kojarzy się z goleniem. Jednak marka ta oferuje nie tylko maszynki do golenia i preparaty do golenia dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Seria Gillette Venus przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się komfortowo w swojej skórze i marzą o szybkim i perfekcyjnym goleniu. W linii Gillette Venus pierwsza maszynka do golenia zaprojektowana specjalnie dla kobiet została przedstawiona już ponad 18 lat temu, a teraz możesz polegać na bogatej ofercie, z której na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Bezkompromisowe golenie

Pozbądź się niechcianych włosków za pomocą kilku pociągnięć. W serii Gillette Venus znajdziesz wysokiej jakości maszynki do golenia, jednorazowe maszynki do golenia, zapasowe wkłady do maszynek i trymer do bikini. Maszynki do golenia Gillette Venus zostały zaprojektowane tak, aby dostosowywały się do zakrzywień Twojego ciała i zapewniały dokładne golenie oraz precyzyjny efekt bez podrażnienia skóry.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: