Hanae Mori HM Wody toaletowe dla mężczyzn

Opis produktu

Męstwo, energia i siła. To wszystko poczujesz już w pierwszej chwili po otwarciu flakonu wody toaletowej dla mężczyzn Hanae Mori HM, która łączy w sobie świeżość cytrusów i elegancję drzewnych akordów. Wonna kompozycja z 1997 roku powstała z myślą o mężczyznach, którzy chętnie przełamują własne bariery i z uśmiechem witają każdą nową przygodę. Jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie wypróbuj wodę toaletową Hanae Mori HM!

Cytrusowo-drzewna propozycja dla odważnych mężczyzn

Sekret sukcesu wody toaletowej Hanae Mori HM tkwi w oryginalnym połączeniu poszczególnych nut zapachowych. Kompozycję otwierają rześkie tony owoców cytrusowych w towarzystwie lekko pikantnej gałki muszkatołowej i aromatycznej lawendy. W sercu perfum wibrują akordy konwalii, kosaćca i róż. Baza zapachu ma niezwykle smakowity charakter dzięki tonom czekolady i wanilii, które zestawiono z ambrą, eleganckim drzewem cedrowym i ziemistym mchem.

Twoja niezwykła osobowość zasługuje na odpowiedni zapach! Wybierz wodę toaletową Hanae Mori HM i przekonaj się, jak wielka siła w niej drzemie.

Alternatywne produkty Alternatywy Hanae Mori HM

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: