Hermes Terre d´Hermès Mydło w kostce dla mężczyzn 100 g

Niedostępny
Kod produktu: 36843
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Hermes Terre d´Hermès Mydło w kostce Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Piękno i czystość natury, tak można scharakteryzować serię Terre D’Hermes francuskiej marki Hermes. Zapach Hermes Terre D’Hermes, który składa się tylko z pięciu podstawowych składników zapachowych, udowadnia, że wybierając wysokiej jakości składniki, którym nie można się oprzeć, można osiągnąć doskonałą harmonię. Seria Hermes Terre D'Hermes przekona Cię, że wyjątkowość polega na perfekcyjnym współbrzmieniu wonnych tonów.

Zapach, który nie pozostawi Cię obojętnym

Kiedy po raz pierwszy poczujesz zapach Hermes Terre D’Hermes, urzekną Cię świeże tony pomarańczy. Cytrusowe tony łączą się z tonami kwarcu, który jest sercem zapachu. Baza zapachu Hermes Terre D’Hermes opiera się na drzewnych nutach, mchu i benzoesie, których zapach przeniesie Cię do samego wnętrza natury. W ofercie serii Hermés Terre D’Hermes znajdziesz perfumy, wody toaletowe, wody po goleniu, balsamy po goleniu, pianki do golenia, dezodoranty, dezodoranty w sztyfcie i żele pod prysznic. Dzięki serii Hermes Terre D’Hermes możesz ujednolicić zapach swojego ciała i cieszyć się niepowtarzalnym zapachem serii Hermes Terre D'Hermes bez zakłócających aromatycznych tonów.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: