Jo Malone Red Roses Wody kolońskie dla kobiet

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
289,99
Doręczymy
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Damska woda kolońska Jo Malone Red Roses uosabia nowoczesną romantyczność. Rześka kwiatowa kompozycja czerpie inspiracje z urzekającego połączenia siedmiu najpiękniejszych róż świata. Dzięki obecności wonnych liści fiołka oraz akordów cytryny, woda kolońska Red Roses pachnie jak bukiet świeżo zerwanych kwiatów. Jeśli chcesz podkreślić romantyczną stronę swojej kobiecej natury, sięgnij po zapach Red Roses.

Afrodyzjakalna różano-zielona kompozycja

Luksusowe perfumy Jo Malone Red Roses otwierają rześkie akordy cytryny i mięty. W sercu kompozycji spleciono nuty róży oraz wonnych liści fiołków. Ucztę dla zmysłów zamyka baza zapachu, którą tworzą ciepłe tony wosku pszczelego. Woda kolońska Red Roses przeznaczona jest do stosowania w sezonie wiosenno-letnim, przede wszystkim w ciągu dnia. Jedna z użytkowniczek pisze w swojej recenzji: „Dzięki niej czuje się jak w różanym ogrodzie. Kompozycja ma niezwykle kobiecy charakter i długo utrzymuje się na skórze. Przypadła do gustu także osobom w moim otoczeniu, ponieważ ciągle ktoś mnie pyta, czym tak pięknie pachnę.”

Wyraziste akordy bułgarskiej róży

Aromat róży to jeden z najbardziej cenionych składników stosowanych przez mistrzów perfumiarskich. Szczególną popularnością cieszą się przede wszystkim czerwone róże bułgarskie, które znajdziemy także w wodzie kolońskiej Jo Malone Red Roses. Cenny gatunek róż damasceńskich uprawiany jest w bułgarskiej dolinie Kazanłyk, kwitnie tylko przez 30 dni w roku, a zebrane kwiaty należy ręcznie przetworzyć w przeciągu 24 godzin. Kolejnym cenionym gatunkiem tej rośliny jest róża stulistna, uprawiana we francuskim Grasse, a także w Turcji, Maroku i Egipcie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest