Jovan Musk Wody kolońskie dla mężczyzn

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Jovan Musk Wody kolońskie Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Poszukujesz uwodzicielskich piżmowych perfum dla mężczyzn, ciepłych i korzennych? Oto nasza wskazówka: woda kolońska Jovan Musk, legendarny zapach wprowadzony na rynek już w 1973 roku. Dzieło perfumiarza Murraya Moscona, skutecznie wspiera seksapil i do dziś noszone jest przez nastolatków i dojrzałych mężczyzn. Zwykle podawana trwałość tej mieszanki zapachowej wynosi od 6 do 8 godzin, ale są też tacy, którzy wyczuwają ją na skórze przez 12 godzin. „Wspaniały zapach ze starej szkoły, z atmosferą tradycyjnego zakładu fryzjerskiego.” „Pachnie jak czyste pranie i jest niesamowicie wszechstronna.” „Na mojej skórze rozwija się naprawdę dobrze i czuję się z nią komfortowo.” Tak brzmią trzy z wielu recenzji. Postaw na sprawdzonego przez lata pewniaka – wodę kolońską Jovan Musk!

Dlaczego woda kolońska Jovan Musk - jest tak popularna?

  • słynny, męski, wonny dodatek na bazie seksownego piżma,
  • mocne elementy przypraw, goździka, lawendy, drewna, cytrusów i mięty,
  • nadaje się do noszenia przez cały rok w ciągu dnia i na wieczorne imprezy,
  • optymistycznie pomarańczowy, we flakoniku ze srebrną nakrętką.

Bez wody kolońskiej ani rusz - wypróbuj Jovan Musk

Woda kolońska (Eau de Cologne) zawiera 3-5 % substancji zapachowych i działa jak delikatny, dzienny zapach. Męska woda kolońska używana jest już od XVIII wieku do twarzy i może służyć również w roli wody po goleniu. Egzystują jednak też wody kolońskie dla kobiet, które przyjemnie pachną na całym ciele, ewentualnie wody kolońskie unisex dla obu płci. W każdym razie - prawdziwy mężczyzna nie obejdzie się bez wody kolońskiej - a Jovan Musk to świetny wybór.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: