Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Rewittalizująca maska do włosów zniszczonych słońcem i słoną wodą dla kobiet 75 ml

Niedostępny
Kod produktu: 118119
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Maska do włosów
Zestawy Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Maska do włosów Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Każda kobieta chciałaby mieć idealne włosy. Według Kérastas jest to możliwe dzięki jakościowej personalizowanej pielęgnacji , którą marka rozwija od 1964 roku. Profesjonalne kosmetyki do włosów z Francji od wielu lat współpracują z najbardziej prestiżowymi fryzjerami, oferując klientom luksusową, skuteczną pielęgnację i skuteczne rozwiązania dla wszystkich rodzajów włosów . Odkryj popularne produkty do pielęgnacji salonu i domu, inspirowane nowoczesnym stylem życia i najnowszą wiedzą naukową.

Profesjonalne kosmetyki do włosów Kérastase

W latach 60. minionego wieku nowoczesna pielęgnacja włosów była dosłownie w powijakach. Oczywiście szampony potrafiły umyć włosy, ale kobiety mogły tylko pomarzyć o produktach odżywczych, a nawet o celowych rozwiązaniach dla poszczególnych rodzajów włosów. W tym momencie dla włosów zaczęły się lepsze czasy, ponieważ na rynek weszła francuska marka Kérastase . Zaawansowane technologie, współpraca z czołowymi fryzjerami oraz dążenie do skutecznej pielęgnacji włosów położyły solidny fundament pod markę, która od lat nieustannie podnosi standardy kosmetyków do włosów. Kérastase wierzy, że podstawową przesłanką pięknych włosów jest ich zdrowie . Dlatego ma w swoim portfolio wiele legendarnych już produktów z unikatowymi składnikami, które mogą wnikać w budulec włosów i odbudować włosy od wewnątrz. Efekt pielęgnacji włosów Kérastase to mocne, trwałe, a przede wszystkim zdrowe włosy .

Luksusowe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów

Zafunduj sobie luksusowy domowy rytuał z profesjonalnymi kosmetykami do włosów Kérastase. Wypróbuj wyjątkowe szampony, a jeśli masz ochotę na kąpiele w szamponie, odżywki i maski, ale również wspaniałe produkty do stylizacji. Wybierz w zależności od rodzaju włosów, Kérastase Densifique i Résistance są odpowiednie do cienkich i słabych, a suche włosy wymagają odżywczej linii Nutritive . W przypadku włosów farbowanych wybierz Kérastase Réflection . Maksymalny połysk uzyskasz dzięki popularnym produktom Elixir Ultimate , a miłośników naturalnych kosmetyków pocieszy Aura Botanica . Wybierz wyjątkową pielęgnację specjalnie dla swojego rodzaju włosów. Kiedy chodzi o luksusowe kosmetyki do włosów, nigdy nie należy iść na kompromis.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: