Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Noir Wody toaletowe dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa dla mężczyzn Eau De Lacoste L.12.12 Noir z 2013 roku wyróżnia się interesującym drzewno-korzennym aromatem, który dopełnia świeżość melona. Inspiruje się słynną koszulką polo marki Lacoste z lat 20. XX wieku. Choć skłania się do tradycji, zawiera również nowoczesne wykwintne nuty. Pikantny zapach możesz stosować przez cały rok, w ciągu dnia i wieczorem.

Masz chęć na melona, a do niego gorzką czekoladę?

Perfumy Eau De Lacoste L.12.12 Noir są intensywne, a jednocześnie orzeźwiające, ewokujące przyjemność płynącą z ciepłej i nieskończenie długiej nocy letniej. Potrafią rozjaśnić Ci nawet jesienne dżdżyste dni. Ich górne tony pod znakiem melona przechodzą w korzenny akord bazylii, werbeny i lawendy. Drzewna baza, uzupełniona kaszmirem, paczulą i uwodzicielską gorzką czekoladą, wraz z elegancką czarną barwą dzieła zapachowego, emanują beztroską, a jednocześnie wyrafinowaną stylistyką.

Historia zapachu Eau De Lacoste L.12.12 Noir

Francuski tenisista René Lacoste, który po udanej karierze sportowej wkroczył w świat mody, stworzył w 1927 roku pierwszą koszulkę polo pod kodem L.12.12. Po ponad 80 latach firma Lacoste wprowadziła na rynek trzy męskie zapachy inspirowane właśnie tą koszulką polo. Wszystkie utrzymane są w sportowym stylu, ale każdy ma inny charakter. Wypróbuj w jaki sposób będzie na Ciebie oddziaływać woda toaletowa Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir.

Zapachy LACOSTE zmieniają swój wygląd w ciągu roku. Dlatego też możesz otrzymać od nas swój ulubiony zapach w oryginalnym lub już nowym designie, do dyspozycji mamy oba warianty (do wyczerpania zapasów). Zapach i jego składniki pozostają oczywiście dokładnie takie same.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 4.7

(oceniono 3x)

  • 100 %klientów poleca
  • 3recenzji klientów

Opinie 3x


Opinia kupującego - Opineo.pl

Ładny męski zapach

Opinia kupującego - Opineo.pl

zapach na każdą okazję podobny do lacoste blanche, spełnia oczekiwania

Opinia kupującego - Opineo.pl

Długo trzyma się na skórze, nie wietrzeje szybko, a po utlenieniu zapach jest niesamowity!


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest