Lacoste Pour Femme Légère Wody perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Lacoste Pour Femme Légère Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Woda perfumowana Lacoste Pour Femme Légere z 2017 roku to kontynuacja znanego i lubianego zapachu Pour Femme, któremu nadano nieco bardziej współczesny charakter. Kompozycja powstała z myślą o pewnych siebie kobietach, które czerpią z życia pełnymi garściami i świetnie czują się w centrum uwagi. Jej twórcą jest doświadczony francuski perfumiarz Olivier Cresp.

Nowoczesny zapach

Wodę perfumowaną Lacoste Pour Femme Légere otwierają rześkie tony bergamotki, mandarynki, cytryny i czarnej porzeczki, którym pikanterii dodają lekko korzenne akordy różowego pieprzu. Kwiatowe i romantyczne serce kompozycji łączy w sobie nuty heliotropu, hibiskusu i jaśminu, który w wielu kulturach uważany jest za silny afrodyzjak. Podstawę perfum, podobnie jak w przypadku Pour Femme, oparto na himalajskim drzewie cedrowym, wetiwerii, drzewie sandałowym oraz zmysłowym piżmie. Wypróbuj wodę perfumowaną Lacoste Pour Femme Légere i pozwól, by Twoja kobiecość rozkwitła niczym wiosenny ogród.

Alternatywne produkty Alternatywy Lacoste Pour Femme Légère

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: