🎁Prezent z Max Factor!

Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Majtki poporodowe

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Majtki poporodowe

Sprowadzić dziecko na świat, a następnie wychować je wymaga od matki ogrom pracy. Abyś mogła jak najlepiej poradzić sobie w pierwszych dniach i tygodniach po porodzie, musisz rozpieszczać również swoje ciało. Odkryj zalety majtek poporodowych! Zapewnią Ci komfort, ochronę przed infekcjami, łatwą higienę i wsparcie procesu gojenia. Krótko mówiąc, pomogą Ci szybciej dojść do siebie po porodzie. Poza tym są stylowe i nowoczesne, nie musisz więc rezygnować ze swojego wyglądu dla wygody.

Specjalna bielizna, którą doceni każda kobieta w okresie połogu

Jednorazowe lub nadające się do prania majtki poporodowe wykonane są z materiałów, które nie podrażniają skóry i umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do założenia i służyły jako substytut tradycyjnej bielizny. Majtki poporodowe dobrze dopasowują się do ciała, pomagają utrzymać wkładkę poporodową we właściwym miejscu oraz posiadają delikatne gumki, które nie uciskają w talii i w pachwinach. Występują w kilku rozmiarach i zazwyczaj w opakowaniach po kilka sztuk.

Majtki poporodowe – wyrób wspomagający regenerację w połogu

Niektóre majtki poporodowe mogą być impregnowane naturalnymi substancjami o właściwościach przeciwzapalnych i gojących. Dzięki nim potrafią wspomóc proces gojenia wrażliwych części ciała kobiety w okresie połogu. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, zawsze zapewni Ci wysoki poziom ochrony. Nie wahaj się – z tą specjalną bielizną przejdziesz przez trudną fazę poporodową z większym spokojem, komfortem i pewnością siebie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: