Niedostępny
Kod produktu: 93776
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Matis Réponse Jeunesse AvantAge Krem na noc Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Marka MATIS została po raz pierwszyujrzała światło dzienne ponad 75 lat temu i jest jednym z liderów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Obecnie marka MATIS oferuje 12 linii, które koncentrują się na uzupełnieniu niedoborów dla każdego rodzaju skóry. Z kosmetykami MATIS możesz oddać się luksusowej pielęgnacji zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak iw zaciszu własnego domu.

Marka, która spełnia oczekiwania kobiet i mężczyzn

Kosmetyki MATIS oferują szeroką gamę produktów, od produktów do pielęgnacji twarzy i ciała po opalanie. Produkty MATIS powstają na bazie naturalnych składników. Dzięki stałej komunikacji z samymi klientami marka MATIS stara się sprostać wszelkim pomysłom i wymaganiom z zakresu pielęgnacji cery i skóry.

Kosmetyki z rąk ekspertów

Siłą napędową marki MATIS są najnowocześniejsze badania i zespół specjalistów pod kierownictwem chemików, lekarzy i projektantów, którzy pracują nad ulepszaniem produktów, aby w 100% spełniały potrzeby mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Oczywiście końcowe testy i inspekcje przeprowadzane są pod ścisłym nadzorem lekarza. Maksymalne bezpieczeństwo i wysoka jakość to elementy składowe marki MATIS.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: