Nioxin System 6 Cleanser Szampon do włosów normalnych i mocno przerzedzonych poddanych obróbce chemicznej dla kobiet 1000 ml

87,56
Dostępny od 3 do 5 sztuk
Kod produktu: 55333
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Nioxin System 6 Cleanser Szampon do włosów Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Marka Nioxin , założona w 1987 roku przez Evę Graham, oferuje rewolucyjne rozwiązanie w walce z wypadaniem włosów. Produkty znanej na całym świecie amerykańskiej marki oparte są na najnowszych technologiach, przy regularnym stosowaniu produktów do włosów twoje włosy będą gęstsze, grubsze i mocniejsze. A jak marka powstała? Założycielka sama rozwiązała problem przerzedzania się włosów po urodzeniu córki. Dlatego nawiązała współpracę z czołowymi dermatologami i wspólnie przedstawili rozwiązanie, które pozwala ludziom na całym świecie cieszyć się piękniejszymi włosami. Wyjątkowość produktów polega na tym, że Eva Graham zastosowała metodę pielęgnacji skóry na skórę głowy.

Zatrzymaj wypadanie włosów dzięki marce Nioxin

Czy również walczysz z wypadaniem włosów? Odkryj rozwiązanie w postaci odżywki Nioxin System 5 Scalp Therapy , która nawilża, wzmacnia, pogrubia, ogranicza wypadanie włosów i wzmacnia je. Do pielęgnacji włosów przyda się bardzo balsam Nioxin System 4 Scalp Treatment przeznaczony do włosów poddanych obróbce chemicznej i przerzedzonych.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: