Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Podkłady do przewijania

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Podkłady do przewijania

Podkłady do przewijania to poręczny i higieniczny pomocnik dla rodziców opiekujących się małymi dziećmi. Jednorazowe podkłady higieniczne zapewniają niezawodną ochronę materaca przed zabrudzeniem podczas przewijania, oduczania dzieci od korzystania z pieluszek lub w okresie poporodowym.

Dlaczego nie powinno Ci zabraknąć w domu jednorazowych podkładów do przewijania

Co mogą Ci zaoferować te jednorazowe podkłady? Pierwszą i bardzo ważną właściwością jest wysoka chłonność. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wypełnieniu zatrzymują wilgoć wewnątrz i zapobiegają przedostawaniu się płynów na materac. To ogromna zaleta, ponieważ unikniesz plam, przykrych zapachów i znacznie ułatwisz sobie konserwację materaca. Ponadto materiał, z którego wykonane są podkłady do przewijania, jest delikatny dla skóry i jednocześnie spełnia normy dotyczące produktów higienicznych. Ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo – leżąc i siedząc. Z pewnością spodobają się każdemu rodzicowi, który w naturalny sposób chce zapewnić komfort i bezpieczeństwo swojemu potomstwu.

Mile widziani pomocnicy w codziennej opiece nad dzieckiem, a także w innych sytuacjach

Jednorazowe podkłady zachwycą Cię swoją praktycznością. Są lekkie, łatwe do przenoszenia i proste w użyciu, zawsze i wszędzie pod ręką. Z pomocą podkładów higienicznych możesz mieć pewność, że podczas przewijania dziecka czy nauki korzystania z nocnika, jego otoczenie będzie czyste, suche i wygodne. Mogą się też przydać w innych sytuacjach, gdy trzeba chronić powierzchnie i zachować higienę. Na przykład w opiece nad osobami nietrzymającymi moczu jako awaryjne zastąpienie toalety w podróży, w celach zdrowotnych lub rehabilitacyjnych, podczas domowego manicure, pedicure, ale także podczas malowania i innych czynności twórczych. Zawsze minimalizują bałagan i ułatwiają sprzątanie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: