Ustawienia filtrów
Płeć Seria Typ produktu
Cena
-

NUXE

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce NUXE

Odkryj magiczną moc natury z francuską marką NUXE. Nieprzypadkowo nazwa NUXE powstała z połączenia słów nature i luxe , które doskonale oddają całą istotę marki. Wprowadza na światowe rynki luksusowe produkty pełne drogocennych naturalnych ekstraktów. Natura jest dla NUXE niekończącym się źródłem energii i inspiracji . Dzięki swoim produktom francuskie kosmetyki NUXE pomagają wszystkim kobietom poznać swoje prawdziwe piękno. Rozpieszczaj się naturalnymi kosmetykami NUXE!

NUXE: Wszystkie kobiety są wspaniałe

Marka NUXE powstała już w 1957 roku, ale prawdziwy przełom nastał, kiedy znalazła się pod przewodnictwem entuzjastycznej bizneswoman Alizy Jabès. Aliza przejęła markę w 1989 roku, kierując się swoim instynktem, przeniosła NUXE do najbardziej znanych marek kosmetycznych nie tylko we Francji, ale także na całym świecie. NUXE jest teraz liderem we francuskich kosmetykach farmaceutycznych, przeciwzmarszczkowych i do pielęgnacji ciała. Aliza Jabès stoi za stworzeniem kultowych produktów, takich jak suchy olejek Huile Prodigieuse® , kosmetyki do twarzy Crème Fraîche® de beauté i linia odmładzająca Nuxellence . NUXE oferuje niezwykle szeroką gamę produktów dla każdej kategorii wiekowej i każdego rodzaju skóry. Produkty posiadają przyjemną konsystencję i czarujące zapachy, dzięki czemu ich stosowanie jest wyjątkowym przeżyciem pobudzającym zmysły. Kosmetyki naturalne NUXE nie zawierają parabenów, olejów mineralnych, substancji pochodzenia zwierzęcego ani peelingowych plastikowych mikrocząsteczek. Żadne produkty nie były testowane na zwierzętach.

Kultowy suchy olejek NUXE Huile Prodigieuse®

Jeśli miał do wyboru jeden produkt z kosmetyków NUXE, to zdecydowanie wybierz jeden z najpopularniejszych olejków kosmetycznych ostatnich czasów, czyli legendarny i wielokrotnie nagradzany Huile Prodigieuse® . Istnieje na rynku od ponad 25 lat, a jego uzależniającemu zapachowi uległy w tym czasie miliony kobiet. Suchy olejek można stosować na twarz, ciało i włosy, co doskonale odżywia i upiększa. Upewnij się, że z kosmetykami NUXE każda kobieta może wyglądać pięknie . Pozwól się rozpieszczać wyjątkowymi kosmetykami o luksusowym działaniu!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest