Paco Rabanne Invictus Legend Wody perfumowane dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Zostań niezwyciężonym bohaterem! W tej roli postawi Cię woda perfumowana Paco Rabanne Invictus Legend (2019), która powstała na motywach silnych bogów z mitycznego Olimpu. Zapomnij jednak o długich białych szatach i odświętnej sztywności – dzisiejsi wytatuowani siłacze i ich piękności są ubrani nowocześnie i jeżdżą po słonecznych krainach na dynamicznych motocyklach.

Zapach soli morskiej i boskiej ambry

Charyzmatyczne perfumy dla mężczyzn Paco Rabanne Invictus Legend otwierają się energetycznymi grejpfrutowymi i morskimi wodnych akordami. Korzenne serce wzbogacone zostało ekstraktami z męskiej pelargonii i tradycyjnego wawrzynu, bazę wypełnia eleganckie drzewo gwajakowe i rozgrzewająca czerwona ambra. Kompozycja najlepiej wyróżnia się w wiosenne i letnie dni oraz wieczory. Stosując wodę perfumowaną Invictus Legend, użyj punktów tętna skóry, którymi są skronie, szyja i nadgarstki. Aby zaoszczędzić czas, proponujemy trik: spryskaj perfumami oba nadgarstki, a następnie przetrzyj nimi przeciwległe strony szyi.

Partnerski zapach: Olympéa Legend

Wraz z wodą perfumowaną dla mężczyzn Paco Rabanne Invictus Legend, na światowych rynkach pojawiła się również w 2019 roku woda perfumowana dla kobiet Paco Rabanne Olympéa Legend, która bazuje na zmysłowym zapachu wanilii, śliwki, moreli i fasoli tonka. Wspólnie tworzą harmonijną parę zapachową, która doda Twojemu związkowi nowej, świeżej energii. Męską wersję stworzyli perfumiarze Domitille Bertier i Nicolas Beaulieu, a autorem wody perfumowanej dla kobiet jest perfumiarz Loc Dong.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest