Patyczki trzcinowe

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Patyczki trzcinowe

Bukiet trzciny jest wspaniałym dodatkiem zapachu wnętrz w postaci dyfuzora, który działa na zasadzie rozpylania . Porowata struktura trzciny zapewnia optymalne rozpylanie zapachu . Szklany dyfuzor napełni twój dom zapachem i stanie się piękną i niepowtarzalną dekoracją. Innym wariantem zapachu wnętrz jest spray, który jest rozpylany w pomieszczeniach.

Jak korzystać z bukietu trzciny

Umieść naturalne patyczki w płynie zapachowym i reguluj siłę zapachu, dodając, usuwając lub obracając je (zanurz część patyczka, która wcześniej znajdowała się powyżej poziomu płynu aromatycznego). Chcesz przedłużyć trwałość, utrzymuj powierzchnię płynu na poziomie znaku. . Wytrzymałość zapachu zależy również od jego umieszczenia - poza przeciągiem i źródłem ciepła.

Odkryj piękno domowego zapachu

Zafunduj sobie dyfuzor Stile Autumn, produkt luksusowej i innowacyjnej włoskiej marki Culti . Wprowadzi atmosferę jesiennego lasu do twojego domu lub biura z jego typowym zapachem kolorowych opadłych liści i wilgotnego powietrza. Lub wypróbuj dyfuzor mieszkaniowy Culti Stile Aria, zainspirowany latem na wyspie Capri. Zamień swoje mieszkanie w oazę dobrego samopoczucia i luksusu dzięki domowemu zapachowi!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: