Pupa Whales Whale 1 Pomadki dla kobiet

Etykieta: Pomadka Perłowa różowy czerwony fioletowy
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Pupa Whales Whale 1 Pomadki Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Poszukujesz modnego kosmetyku do makijażu ust? Oto właśnie przypływa wieloryb, król oceanów i dostarcza 6 wspaniałych kosmetyków do makijażu ust Pupa Whales Whale 1. Rozkoszuj się błyszczącymi pomadkami o promiennym efekcie, matowymi pomadkami o sytych kolorach z aksamitnym efektem i błyszczykiem z wyraźnym efektem zwiększenia objętości Twych warg. Nagle staniesz się niewiarygodnie czarująca, a jednocześnie tak inna każdego dnia!

Jakie sekrety skrywa kaseta-wieloryb do makijażu ust?

  • 3 błyszczące pomadki zapewniające rzucający się w oczy kolor i połysk z efektem winylu,
  • 2 matowe pomadki dla atrakcyjnego aksamitnego efektu ust,
  • 1 błyszczyk do ust w celu uzyskania efektu ekstremalnego połysku i lustra,
  • wszystko zawarte w zabawnym włoskim designie.

Jak prawidłowo używać pomadek a błyszczyka Pupa Whale 1?

Nakładaj pomadkę od środka górnej wargi w kierunku kącików, a następnie powtórz ten sam proces na dolnej wardze, ale tym razem postępuj od kącików w kierunku środka warg. Błyszczyk możesz nakładać samodzielnie na całe usta lub dopiero na pomadkę pośrodku ust, aby uzyskać oszałamiającą objętość 3D. Możesz polegać na marce Pupa Milano, która szczyci się jakością & designem Made in Italy.

Wyświetlenie odcienia kosmetyku zależy od ustawienia kolorów Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się nieznacznie różnić.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: