Pupa Whales Whale 2 Zestawy kosmetyków dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Pupa Whales Whale 2 Zestawy kosmetyków Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Eksperymentuj z kosmetykami ukrytymi w brzuchu eleganckiego wieloryba! Kaseta dekoracyjna Pupa Whales Whale 2 spełni Twoje marzenia o nowoczesnym i zabawnym makijażu Made in Italy. Miękkie, łatwe do rozprowadzania cienie do powiek nadają Twoim oczom niezwykły wygląd. Kremowy rozświetlacz podkreśla seksowne zaokrąglenia twarzy. Wiele możliwości stwarzają kosmetyki do makijażu ust: błyszczące pomadki rozpromienią, matowe pokryją aksamitem, a błyszczyk zwiększy objętość. Kaseta zawiera również wystarczająco duże lusterko.

Jakich kosmetyków możesz się spodziewać?

  • 1 kremowy rozświetlacz do twarzy,
  • 4 kompaktowe cienie do powiek z aplikatorem,
  • 4 błyszczące pomadki,
  • 2 matowe pomadki,
  • 1 błyszczyk do ust.

Jak najlepiej wykorzystać zestaw kosmetyków Pupa Whale 2?

Kremowy rozświetlacz rozjaśni punkty na kościach policzkowych, grzbiecie nosa i powyżej górnej wargi. Jasny cień do powiek nanieś do wewnętrznego kącika oka, do środka oka i poniżej brwi, aby uzyskać rozjaśniające świetlne punkty. Średnie tony zastosuj na ruchomej powiece. Ciemny ton zastosuj do zewnętrznego kącika oka, aby rozszerzyć i spotęgować spojrzenie. Pomadki nakładaj od środka górnej wargi w kierunku kącików i od kącików dolnej wargi w kierunku środka warg. Błyszczyk możesz nakładać samodzielnie lub rafinowanie na pomadkę pośrodku ust, aby uzyskać oszałamiającą objętość 3D. Ilość wariantów jest nieskończona!

Wyświetlenie odcienia kosmetyku zależy od ustawienia kolorów Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się nieznacznie różnić.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: