RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint 3.1 Light Brown Farba do rzęs i brwi dla kobiet 15 ml
Odcień: 3.1 Light Brown

Opis produktu

Szukasz niezawodnej farby do rzęs i brwi? Postaw na produkty do pielęgnacji rzęs i brwi RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint, popularne od pokoleń, przeznaczone do szybkiego podkreślenia rysów twarzy. Dzięki nim łatwo i w zaledwie kilka minut ufarbujesz rzęsy i brwi. Następnie używaj preparatu RefectoCil gel do modyfikowania brwi i rzęs, który utrzyma ich uwodzicielski kształt, połysk i sprężystość oraz zapewni dłuższą trwałość naniesionej farbie.

Uzyskaj piękne, wyraziste rzęsy i brwi dzięki pielęgnacji RefectoCil:

 • intensywne kolory,
 • widoczny efekt,
 • łatwa aplikacja,
 • bez reakcji alergicznych,
 • wytrzymałość do 6 tygodni,
 • 15 ml wystarcza na 30 zastosowań.

Wybierz odpowiedni odcień dla siebie:

 • 1 czarny - dla kobiet pragnących dramatycznego wyrazu,
 • 1.1 grafit - dla kobiet o siwych włosach,
 • 2 niebiesko-czarny - najbardziej popularny odcień czerni z delikatnym niebieskim połyskiem,
 • 3 brązowy - dla kobiet o ciemnobrązowych włosach,
 • 3.1 jasnobrązowy - dla kobiet o jasnobrązowych włosach.

Aplikuj poprawnie RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint:

Uwaga: Zachowaj ostrożność podczas używania farby do rzęsy i brwi. Oczy muszą być zamknięte, aż do dokładnego oczyszczenia. A oto kolejność postępowania w 7 krokach:

 1. Najpierw usuń makijaż i odtłuść rzęsy i brwi za pomocą zmywacza RefectoCil Eye Makeup Remover.
 2. Gdy rzęsy i brwi będą czyste i suche, sięgnij po ochronne płatki RefectoCil Eye Protection Papers. Nałóż ochronny krem RefectoCil Skin Protection Cream Tube na dolną powiekę i jednocześnie na dolną stronę płatka ochronnego. Umieść płatek ochronny jak najbliżej rzęs, aby zapobiec przedostaniu się farby na skórę.
 3. W plastikowej miseczce zmieszaj 10 kropli RefectoCil Oxidant liquid z 2 cm farby lub 15 do 20 kropli RefectoCil Oxidant Cream z 2 cm farby za pomocą dołączonej szpatułki.
 4. Nałóż farbę na rzęsy i brwi przy pomocy szpatułki RefectoCil lub ściętego pędzelka RefectoCil Cosmetic Brush. Upewnij się, że zostały pokryte w całości w kierunku wzrostu włosków.
 5. Pozostaw farbę na 5 do 10 minut w zależności od wymaganej intensywności.
 6. Zetrzyj nadmiar farby watą. Jeśli dostanie się na skórę, usuń ją szybko za pomocą zmywacza RefectoCil Tint Remover. Uważaj na oczy i świeżo farbowane rzęsy.
 7. Delikatnie usuń płatki ochronne i nadmiar farby suchym lub zwilżonym wacikiem. Potrzeba trochę wprawy, ale efekty są oszałamiające! Twoje nowe rzęsy i brwi natychmiast przyciągną uwagę i otrzymasz mnóstwo komplementów.

Odcień przedstawiony na ekranie zależy od ustawień Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się od niego nieznacznie różnić.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: