Rihanna Crush Wody perfumowane dla kobiet

Opis produktu

Woda perfumowana Rihanna RiRi Crush to tajemniczy, seksowny i prowokujący zapach dla nowoczesnej kobiety. Wybrane składniki kwiatowe i cytrusowe mogą natychmiast poprawić nastrój i pewność siebie. Twoją siłę zauważy natychmiast męskie otoczenie i odpowiedź nadejdzie szybko… Również kobiety będą pytać, co to za ciekawy zapach właściwie nosisz. To, czy odtajnisz im swój wybór, zależy tylko od Ciebie. Woda perfumowana Crush przeznaczona jest do stosowania przez cały rok, ale najlepiej rozwija się podczas ciepłych dni wiosną i latem.

Główne składniki: ylang-ylang i owoce cytrusowe

Perfumy damskie Crush wszechstronnie utalentowanej piosenkarki Rihanny inicjuje bergamotka, mandarynka i różowy pieprz. Największe atuty ujawnia serce: ylang-ylang, róża i czerwone jagody. Odurzający aromat ylang-ylang, kwiatów tropikalnego drzewa jagodlina wonnego wywołuje uczucie szczęścia, ale także łagodzi stres i ból. Ostatnie akordy są naznaczone piżmem, paczulą i drzewem cedrowym.

Klasyfikacja wody perfumowanej Rihanna RiRi Crush

Woda perfumowana Rihanna RiRi Crush została wprowadzona na rynek w 2016 roku, rok po podstawowym zapachu Rihanna RiRi. Urocza złota buteleczka perfumowanej wody Crush, ozdobiona różowymi detalami, została zaprojektowana przez samą Rihannę. „Piękne designerskie perfumy,“ napisała jedna z użytkowniczek w swojej recenzji. „Bardzo elegancki zapach dla młodej kobiety, która chce zacząć używać luksusowe zapachy, ale nie zamierza w tym celu całkowicie opróżnić swojego portfela,“ dodaje kolejna wielbicielka perfumowanej wody Crush. Wypróbuj ją również Ty!

Alternatywne produkty Alternatywy Rihanna Crush

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: