Rimmel London Fix & Perfect PRO Baza pod makijaż dla kobiet 30 ml

Opinie:
4x
19,57
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 37434
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Rimmel London Fix & Perfect PRO Baza pod makijaż Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

RIMMEL LONDON to marka, która przynosi trendy bezpośrednio z centrum mody i kultury - Londynu.

Z długiej historii RIMMEL LONDON

Historia marki rozpoczęła się w 1834 roku, kiedy jej założyciel, znany perfumiarz, otworzył wraz ze swoim czternastoletnim synem House of Rimmel swoją pierwszą perfumiarnię w Londynie. Tym synem był Eugen Rimmel, który w wieku 24 lat został mistrzem perfumerii, zaczął eksperymentować z zapachami i kolorami, a podróżując po świecie szukał egzotycznych składników i nowych inspiracji. Stał się nowatorem w świecie higieny osobistej, opracował niektóre bardzo innowacyjne produkty, takie jak płyny do płukania ust, pachnące pomady i genialny pachnący nawilżacz parowy.

Dlaczego kochamy RIMMEL?

Istotnym przełomem dla marki RIMMEL LONDON był 1996 rok, kiedy przeszła na własność Coty Inc. i stała się jedną z wiodących marek kosmetycznych na rynku kosmetyków dekoracyjnych. Produkty RIMMEL LONDON charakteryzują się unikalnym składem, typowym brytyjskim designem oraz tym, że nie testują swoich produktów na zwierzętach. Modelka Kate Moss zaufała marce RIMMEL LONDON , która od dawna jest twarzą marki.

Ocena 4.3

(oceniono 4x)

  • 100 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


dobra

baza ktora mnie nie uczula

polecam produkt

bardzo dobra


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: