Talika Bio Enzymes Mask Zestaw dla kobiet Maseczka do twarzy Bio Enzyme Mask 20 g + Krem pod oczyEye Therapy Patch 1 szt + Maseczka do twarzy Bubble Mask 25 g + Krem pod oczy Eye Decompress 3 ml Uszkodzone pudełko

Niedostępny
Kod produktu: 107000
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje zestawów Talika Bio Enzymes Mask
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Dbaj o swoją cerę posługując się produktami z zestawu podarunkowego Talika Bio Enzymes Mask.

Jakie produkty ukrywa zestaw Talika?

Maseczka do twarzy Bio Enzyme Mask Hydratant 20 g

Ekocelulozowa maseczka Talika Bio Enzymes Mask Hydrating o wyraźnym działaniu nawilżającym przynosi wysuszonej cerze ulgę od zaczerwienienia i napięcia oraz dodaje jej elastyczności, świeżości i witalności.

Stosowanie: Zdejmij folię ochronną i nanieś maseczkę na czystą i suchą cerę. Pozostaw na 15 - 30 minut, a następnie usuń. Maseczka przeznaczona jest do jednorazowego użytku.

Pielęgnacja okolic oczu Eye Therapy Patch 1 szt.

Żelowe plastry pod oczy Talika Eye Therapy Patch Refill widocznie wygładzają zmarszczki wokół oczu już w ciągu 30 minut. Zapobiegają powstawaniu cieni i obrzęków w okolicach oczu.

Stosowanie: Wieczorem nanieś plastry na dolne powieki na 30 minut. Następnie przechowuj je w etui w celu ponownego wykorzystania. Plastry można użyć 3x.

Maseczka do twarzy Bubble Mask Bio-Detox 25 g

Bąbelkowa maseczka do twarzy Talika Bubble Mask Bio-Detox detoksykuje i oczyszcza cerę z zanieczyszczeń zewnętrznych. Podczas kontaktu z Twoją skórą aktywuje się węgiel aktywny i piana z tysiącami mikropęcherzyków, które wnikają w skórę i redukują zanieczyszczenia.

Stosowanie: Rozłóż maseczkę na czystej i suchej twarzy. Pozostaw na 10 minut, następnie zdejmij maseczkę i spłucz pianę. Maseczka przeznaczona jest do jednorazowego użytku.

Pielęgnacja okolic oczu Eye Decompress 3 ml

Maseczka pod oczy Talika Eye Decompress uwalnia napięcie, łagodzi i redukuje cienie oraz obrzęki w okolicach oczu.

Stosowanie: Oddziel białą kapsułkę i włóż ją do niebieskiej. Pozwól cieczy wchłonąć się. Połóż się, włącz relaksującą muzykę za pomocą kodu QR i ostrożnie rozpakuj białą kapsułkę, którą następnie przyłóż do zamkniętych oczu. Pozostaw na 10 minut, a potem usuń maseczkę. Resztę cieczy zetrzyj palcami.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: