Thalgo Éveil a la Mer Gentle Exfoliator Delikatny peeling do wrażliwej i suchej skóry dla kobiet 50 ml

71,10
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 94309
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Thalgo Éveil a la Mer Gentle Exfoliator Peeling
Zestawy Thalgo Éveil a la Mer Gentle Exfoliator Peeling Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

W doskonałej symbiozie z naturą powstały ponad 50 lat temu francuskie kosmetyki morskie marki Thalgo, której wizją jest oferowanie możliwie jak najskuteczniejszych kosmetyków z naturalnych źródeł. A jak w ogóle narodził się pomysł produkowania kosmetyków zrodzonych z oceanów? W 1964 roku lekarz farmacji André Bouclet założył laboratorium specjalizujące się w leczeniu za pomocą alg morskich. Stąd już tylko krok do naturalnych kosmetyków morskich.

Thalgo: Kosmetyki zrodzone z oceanów

Marka Thalgo jest zaangażowana w ochronę różnorodności biologicznej mórz i ich bogactwa. W odpowiedzialny sposób zbiera algi morskie i minimalizuje swój ślad ekologiczny, wybierając dla swoich produktów materiały opakowaniowe z minimalnym wpływem na środowisko.

Dla podkreślenia naturalnego piękna

Produkty Thalgo wspierają naturalne piękno. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, parabenów, olejów mineralnych, surowców modyfikowanych genetycznie i nie są testowane na zwierzętach. Pochodzenie i jakość surowców są bardzo ściśle kontrolowane, a każdy produkt jest testowany przed wprowadzeniem do obrotu. Aktualnie aktywne kosmetyki morskie Thalgo są obecne na wszystkich rynkach światowych. Możesz wybierać z szerokiej oferty kremów, serum, peelingów do ciała, mleczek do ciała i innych luksusowych produktów naturalnych.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: