Menu
Koszyk0 szt.

Thierry Mugler A*Men Kryptomint Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Opis produktu

Woda toaletowa Thierry Mugler A Men Kryptomint to energetyczna i odświeżająca kompozycja dla mężczyzn z 2017 roku. Rześka mieszanka mięty pieprzowej, pikantnych przypraw oraz smakowitych i orientalnych tonów nikogo nie pozostawi obojętnym. Oryginalność to cecha wszystkich zapachów Thierry Mugler - marki, która święci triumfy w świecie mody od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jednym z największych sukcesów tej francuskiej firmy jest cykl perfum o nazwie Mugler Alien.

W roli głównej: mięta i paczuli

Męskie perfumy Thierry Mugler A Men Kryptomint otwierają energetyczne nuty mięty i szałwii. Serce kompozycji należy do męskich i zmysłowych akordów pelargonii. W bazie wody toaletowej znajdziemy natomiast niebanalne połączenie czekolady, kawy, paczuli, fasoli tonka oraz wanilii. Trwała podstawa perfum utrzyma się na skórze przez kilka godzin, ale dla wzmocnienia zapachu warto powtórzyć aplikację po około pięciu godzinach od pierwszego użycia.

Trwałość wody toaletowej

Trwałość wody toaletowej zależy od tego, czy butelka została otwarta czy też nie. Po otwarciu flakonu i regularnym stosowaniu, woda toaletowa powinna wystarczyć na około pół roku. Zapach warto przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w którym temperatura nie przekracza 20 stopni Celsjusza. Kompozycja Thierry Mugler A Men Kryptomint jest tak niezwykła, że z pewnością zużyjesz ją szybciej niż w pół roku. I na pewno do niej wrócisz!

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj recenzję
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: