Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Zabawki

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Zabawki

Wspieraj swoje dziecko w odkrywaniu świata, nowych słów i przedmiotów! Odpowiednio dobrana zabawka stanie się niezastąpionym przyjacielem lub pomocnikiem każdego maluszka. Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących kreatywnych zabawek zaprojektowanych dla rozwoju sensorycznego i zabawy małych poszukiwaczy przygód.

Dziecięce zabawki na każdą okazję - od łóżeczka po fotelik samochodowy

Usypiający miś wykonany z przyjemnego i miękkiego materiału dostarcza niemowlęciu ważnych bodźców wzrokowych i dotykowych już od chwili narodzin. Podobnie wesołe grzechotki o bezpiecznych, delikatnie zaokrąglonych kształtach. Twojego potomka z pewnością zainteresuje miękka książeczka wydająca dźwięki, pełna kolorowych ilustracji, nadająca się również do kąpieli. Wiszące zabawki pobudzające wiele zmysłów, przeznaczone do łóżeczek, wózków, nosidełek, huśtawek i fotelików samochodowych, zajmą go w podróży. Nie może zabraknąć ani dziecięcych piłeczek sensorycznych, klocków, gryzaków czy kreatywnych zabawek do wody. Popularne jest również kontrastowe lusterko wiszące wzbogacone o interaktywne elementy stymulujące rozwój koordynacji słuchowej, wzrokowej i ruchowej dzieci. Wystarczy przymocować je do łóżeczka i cieszyć się tym, że Twoje dziecko będzie zajmować się nim przez długi czas.

Zabawka XXI wieku, a zarazem luksusowy prezent dla maluszka – kocyk sensoryczny

Jeśli chcesz sprezentować coś luksusowego rodzinie, której urodziło się dziecko, sięgnij po sensoryczny kocyk do zabawy, przeznaczony już dla noworodków. Dzięki niemu dziecko będzie się codziennie uczyć i poznawać nowe rzeczy. Ta nowoczesna zabawka motywuje je do rozciągania i chwytania wiszących zabawek, pomaga rozwijać wzrok, słuch, dotyk i motorykę. Kocyk zazwyczaj pozwala również na podwieszenie innych zabawek, dzięki czemu zajmie Twoje dziecko na długi czas i będzie mu towarzyszył przez kilka pierwszych lat życia.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: