Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free

Kosmetyki do higieny intymnej

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Kosmetyki do higieny intymnej

Kosmetyki do higieny intymnej są przeznaczone do codziennej łagodnej pielęgnacji wrażliwej skóry miejsc intymnych. Niwelują uczucie suchości, pieczenia czy też podrażnienia. Obok mydła i żelu pod prysznic, stanowią podstawę dbałości o higienę osobistą. Stosowanie odpowiednich kosmetyków do higieny intymnej pozwala zapobiegać nawrotom zakażeń i powstawaniu zaczerwienienia skóry.

Żele i emulsje do higieny intymnej nie zawierają mydła. Ich skład jest za to często oparty na kwasie mlekowym, który pomaga w utrzymaniu zdrowego, naturalnie kwaśnego pH okolic intymnych. Innym popularnym składnikiem jest aloes, używany dla swoich właściwości kojących i nawilżających. Obecność składników antybakteryjnych oraz wyselekcjonowanych olejów pomaga w skutecznej prewencji problemów ginekologicznych.

Sprawdzone kosmetyki do higieny intymnej znajdziemy np. w ofercie marki Nivea albo Frais Monde. Cała linia produktów pielęgnacyjnych tej włoskiej firmy składa się w 99% z substancji naturalnych, nie zawiera też PEG, parabenów ani niklu.

Oprócz kosmetyków dla kobiet, są również specjalne hypoalergiczne żele do higieny intymnej, przeznaczone dla wrażliwej skóry dzieci.

Kosmetyki do higieny intymnej zapewniają uczucie czystości i świeżości każdego dnia.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: