Ustawienia filtrów
Płeć Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free

Serum do włosów

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Serum do włosów

Martwią Cię rozdwojone końcówki, łamliwość lub wysuszone włókna włosów? Czasami zdarza się, że regularna pielęgnacja odżywką lub maseczką do włosów nie wystarcza. Przychodzi najwyższy czas by nadać włosom siłę dzięki intensywnemu serum do włosów. Dodatkowa dawka odżywki i nawilżenia natychmiast sprawia, że zmęczone włosy stają się nie do poznania!

Serum do włosów do wszystkich rodzajów włosów

Wybierz serum zgodnie z typem włosów lub zgodnie z ich działaniem, którego właśnie teraz najbardziej potrzebują Twoje włosy. Najpopularniejsze produkty to Regenerujące, wzmacniające i nawilżające sera do włosów , niektóre z nich pomagają zlikwidować rozdwojone końcówki,inne ułatwiają rozczesywanie włosów. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety poszukują serów, które zatrzymają wypadanie włosów, Na rynku znajdziesz również produkty zwiększające objętość, połysk, wygładzające włosy i nadające intensywniejszy kolor. Jakie serum do włosów wybierasz?

Jak stosować serum do włosów?

Używając serum do włosów, zawsze postępuj zgodnie z instrukcją zastosowania. Chociaż niektóre produkty są stosowane tylko na długość włosów i nie spłukują się, inne należy nałożyć bezpośrednio na skórę głowy i dokładnie spłukać po kilku minutach. Niektóre sera do włosów działają najlepiej, gdy są regularnie używane, inne należy stosować rzadziej. Na przykład, gdy wybierasz sią na ważne spotkanie i chcesz mieć absolutnie doskonałą fryzurę.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest