🎁 Odbierz prezent od Viktor & Rolf 

Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free
BIO produkt

Mydła w kostce

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Mydła w kostce

Mydło w kostce to kosmetyk, który towarzyszy ludziom już od wielu stuleci. Produkt ten, po łacinie zwany „sapo“, początkowo miał tylko przyspieszać gojenie się ran, ale już II wieku zaczęto go powszechnie stosować do utrzymywania higieny osobistej. W XIV wieku rynek na Starym Kontynencie zaczęły szturmem zdobywać doskonałe hiszpańskie, włoskie i oczywiście francuskie mydła. Niedługo później tenjeden z najstarszych kosmetyków świata trafił do Europy środkowej. W XV wieku powstał pierwszy cech mydlarzy w Królestwie Czech.

Po kilkuletnim boomie na mydła w płynie wiele gospodarstw domowych powraca do tradycyjnych „kostek myjących“. Wybierając produkt dla siebie należy zwrócić szczególną uwagę na jego jakość. Najzwyklejsze rodzaje mydeł mogą bowiem podrażniać i wysuszać skórę. Na szczęscie dzisiaj bez problemu znajdziemy w sklepach mydła luksusowe, które wzbogacono o składniki odżywcze i przetestowano dermatologicznie.

Chcesz cieszyć się swoim ulubionym zapachem także podczas kąpieli lub prysznica? Dla miłośników tradycyjnych kostek myjących mamy dobrą wiadomość. W naszej ofercie znajdziesz perfumowane mydła popularnych marek, które sprawiają, że skóra jest nie tylko czysta i miękka, ale także pachnąca.

Wypróbuj mydła w kostce marek Burberry, Hermes, Chanel, Minions czy TABAC. Produkty te zawierają esencje zapachowe z pracowni znanych i cenionych perfumiarzy, dzięki czemu codzienna higiena rąk staje się prawdziwą przyjemnością. Zadbaj o dłonie swoje i najbliższych z mydłami w kostce renomowanych firm.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: