Ustawienia filtrów
Płeć Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
BIO produkt
Cruelty free
Skóra według wieku

Wody i spreje do twarzy

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Wody i spreje do twarzy

Balsamy do twarzy są niezbędnym krokiem w kierunku pięknej, świeżej i zdrowej skóry. Usuwają zanieczyszczenia a jednocześnie tonizują skórę. Płyny do twarzy odświeżają skórę i rozjaśniają jej kolor. W zależności od tego jaką masz skórę, suchą, tłustą, mieszaną lub wrażliwą, na rynku znajdziesz balsam do twarzy, który przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry. Również pod względem pożądanego efektu masz szeroką gamę produktów do wyboru, od oczyszczających balsamów do twarzy, przez rozjaśniające balsamy po nawilżające i łagodzące balsamy do twarzy.

Pielęgnacja rano i wieczorem

Wskazane jest stosowanie balsamu podczas demakijażu wieczorowego, ale także rano, kiedy trzeba zmyć z twarzy resztki tłuszczu, który mógł pozostawić krem. Dlaczego ważne jest stosowanie balsamu zamiast zwykłej wody? Woda nie usuwa tłuszczu z kosmetyków i ma tendencję do osuszania skóry. Pomyśl o pięknie swojej skóry dzięki regularnej pielęgnacji używając skutecznych balsamów.

Balsamy w sprayu

Ulubionym orzeźwieniem są również balsamy w sprayu i to nie tylko w gorące letnie dni. Wystarczy jedno strzyknięcie i skóra odświeża się podczas upału, a wiele sprayów jednocześnie dodaje skórze wszystkie niezbędne minerały i witaminy. Twoja skóra będzie miękka, świeża i niezwykle żywa.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest