Ustawienia filtrów
Płeć Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free

Olejki do ust

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Olejki do ust

Rozpieszczaj swoje usta specjalnym olejkiem, który zadba o nie pod każdym względem, a także może zastąpić błyszczyk lub pomadkę. Wspólną zaletą olejków do ust jest naturalny skład i ingredience, które dosłownie rozpieszczają delikatny naskórek tej charakterystycznej części twarzy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bezbarwny, czy tonowany olejek do ust, zawsze skorzystasz i zwiększysz atrakcyjność dla swojego otoczenia..

Co potrafią olejki do ust?

Olejki nawilżają, odżywiają, zmiękczają, chronią, a także barwią usta, czy też ozdobią je brokatem. Natychmiast zapewniają efekt nabłyszczenia i zwiększonej objętości, jednocześnie nie natłuszczając ust. Na dłuższą metę zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek na wrażliwej skórze ust i ich okolicy. Mogą być nasycone delikatnym zapachem.

Regularna aplikacja jest ważna dla widocznych rezultatów

Olejek do ust nakładaj osobno lub na szminkę, kiedy tylko masz na to ochotę. Preparat zazwyczaj przypomina płynny błyszczyk i ma wbudowany pędzelek lub podobny aplikator. Popularność zyskały na przykład olejki do ust Gabriella Salvete czy Clarins. Dzięki niewielkim rozmiarom olejek do ust można nosić nawet w najmniejszej torebce czy w kieszeni.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest