Kosmetyczka w prezencie do zakupu produktów Calvin Klein już od 129 zł

Ustawienia filtrów
Płeć Marka
# A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Rodzaj zapachu

Perfumy

Pamiętasz o Dniu Matki? Wybierz na prezent perfumy lub kosmetyki od 189 zł a otrzymasz od nas darmową dostawę! Nie czekaj, promocja obowiązuje tylko do niedzieli.

Darmowa dostawa obowiązuje od 20 do 22.05.2022r. lub na pierwsze 1000 zamówień, darmowa dostawa obowiązuje na zakupy od 189 zł.


NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Perfumy

Zapachy stały się integralnym uzupełnieniem w życiu kobiet i mężczyzn, czy to w postaci wody kolońskiej , wód toaletowych , wód perfumowanych , czy perfum . Tego rodzaju zapachy różnią się intensywnością. Woda kolońska zawiera 4-6% składu perfum, więc jest bardzo lekkim zapachem. Zawartość kompozycji perfum w wodzie toaletowej wynosi 6-12%, w wodzie perfumowanej, która zalicza się do średnio intensywnych zapachów 12-15%. Perfumy mają mocny i intensywny zapach o długotrwałym efekcie, zawartość aromatycznej kompozycji perfum wynosi od 15 do 40%.

Kompozycja zapachowa

Zapachy składają się z głowy , serca i podstawy . Te oto części zawierają pachnące składniki i esencje, które różnią się intensywnością. Zapach głowy poczujesz natychmiast po aplikacji , serce zapachu określa charakter zapachu, a te aromatyczne esencje rozwijają się kilka minut po aplikacji. Podstawowe składniki zapachowe pozostają najdłużej intensywne.

Niekończący się świat zapachów

Zapachy dzielą się na męskie , damskie i unisex , czyli dla obu płci. Zapachy męskie są zwykle cięższe, a zapachy damskie są delikatne i kobiece. Dostępna jest szeroka gama zapachów, od kwiatowych, owocowych, cytrusowych, korzennych, orientalnych, drzewnych po aromatyczne, wodne, fougere i zielone. Odkryj zapach, który podkreśla twoją osobowość.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: