Ustawienia filtrów
Płeć Marka
# A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Rodzaj zapachu

Perfumy

Tylko teraz otrzymasz od nas oryginalną kosmetyczkę w prezencie do zakupu perfum i kosmetyków marki Hugo Boss już od 99 zł!

Nie przegap gorącej nowości Boss Bottled Limited Edition i wzbogać swoją meską kolekcję zapachów. Panie zainteresuje na pewno piękny flakon wody perfumownej BOSS Alive Limited Edition.

Promocja obowiązuje od 18.10 do 31.10.2021 (23:59) lub do wyczerpania zasobów.


NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:

O asortymencie Perfumy

Zapachy stały się integralnym uzupełnieniem w życiu kobiet i mężczyzn, czy to w postaci wody kolońskiej , wód toaletowych , wód perfumowanych , czy perfum . Tego rodzaju zapachy różnią się intensywnością. Woda kolońska zawiera 4-6% składu perfum, więc jest bardzo lekkim zapachem. Zawartość kompozycji perfum w wodzie toaletowej wynosi 6-12%, w wodzie perfumowanej, która zalicza się do średnio intensywnych zapachów 12-15%. Perfumy mają mocny i intensywny zapach o długotrwałym efekcie, zawartość aromatycznej kompozycji perfum wynosi od 15 do 40%.

Kompozycja zapachowa

Zapachy składają się z głowy , serca i podstawy . Te oto części zawierają pachnące składniki i esencje, które różnią się intensywnością. Zapach głowy poczujesz natychmiast po aplikacji , serce zapachu określa charakter zapachu, a te aromatyczne esencje rozwijają się kilka minut po aplikacji. Podstawowe składniki zapachowe pozostają najdłużej intensywne.

Niekończący się świat zapachów

Zapachy dzielą się na męskie , damskie i unisex , czyli dla obu płci. Zapachy męskie są zwykle cięższe, a zapachy damskie są delikatne i kobiece. Dostępna jest szeroka gama zapachów, od kwiatowych, owocowych, cytrusowych, korzennych, orientalnych, drzewnych po aromatyczne, wodne, fougere i zielone. Odkryj zapach, który podkreśla twoją osobowość.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: