Mgiełka do włosów

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Mgiełka do włosów

Mgiełka do włosów to lekki preparat nadający włosom zapach. Zawiera mniejsze stężenie kompozycji zapachowej niż perfumy, woda perfumowana oraz woda toaletowa. Dzięki temu nie obciąża włosów, nie przesusza ich oraz nie powoduje ich odbarwienia. Mgiełka odparowuje z włosów stopniowo, otulając nas zapachem ulubionych perfum przez cały dzień.

Niektóre mgiełki do włosów są wzbogacone olejami oraz substancjami chroniącymi włosy przed promieniowaniem UV. Zapobiegają też elektryzowaniu się fryzury i nadają jej niesamowity blask. Jak stosować mgiełkę do włosów? Suche włosy spryskujemy równomiernie ze wszystkich stron, z odległości około 15-20 cm. Nie powinno się dodatkowo stosować innych perfum.

Świeżo umyte włosy pięknie pachną, ale zapach ten szybko znika i już na drugi dzień nie ma po nim śladu. Właśnie dlatego powstały mgiełki do włosów, aby uwodzicielski zapach perfum towarzyszył nam przez wiele godzin. Mgiełka może być też ratunkiem w sytuacji, gdy nie mamy czasu lub siły na umycie włosów. Co prawda można też użyć zwykłych perfum, ale w dłuższej perspektywie to pewna droga do przesuszenia i zniszczenia włosów.

W naszej perfumerii znajdziecie Państwo mgiełki do włosów najbardziej uznanych marek, jak np. Christian Dior albo Thierry Mugler. Mgiełka do włosów, np. owocowo- kwiatowa czy zielona i szyprowa, może być wspaniałym uzupełnieniem ulubionych perfum.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: