Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free

Krem do golenia

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Krem do golenia

Golenie to proces, który może uszkadzać naskórek, dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. Krem do golenia ułatwia usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy i ciała, zapobiega powstawaniu podrażnień i głęboko odżywia skórę, dzięki czemu pozostaje ona gładka i miękka.

Do najpopularniejszych producentów kremów do golenia dla kobiet i mężczyzn należą Nivea oraz Veet. W sklepach znajdziemy także kremy do depilacji, które skutecznie usuwają włoski i opóźniają ich odrastanie. Do marek wiodących w kategorii kosmetyków do golenia i depilacji zaliczyć trzeba również Gilette, Frais Monde, Clarins oraz Clinique. Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się dziś produkty do golenia z naturalnymi ekstraktami i bez alkoholu, które przeznaczone są do skóry wrażliwej.

Jak skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia? Podstawą jest dobrykrem do golenia. Nanieś go na wybrane partie ciała (najlepiej podczas wieczornej kąpieli, ponieważ rano skóra jest dużo bardziej wrażliwa) i przejdź do usuwania włosków za pomocą maszynki. Zdecydowanie polecamy zakup modelu z kilkoma ostrzami oraz ich regularną wymianę. Po zakończeniu golenia spłukaj pozostałości kremu woda i ciesz się gładką, miękką skórę.

Nowoczesne kremy do golenia zapewniają maszynce doskonały poślizg, chroniąc skórę przed podrażnieniami, uszkodzeniami i wrastaniem włosków.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: