Zmywacz do paznokci

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Zmywacz do paznokci

Zmywacz do paznokci ma za zadanie przede wszystkim skutecznie, lecz delikatnie zmyć lakier z naszych paznokci. Jednak nowoczesne zmywacze potrafią o wiele więcej, np. zapewniają paznokciom konieczną ochronę dzięki wysokiej zawartości składników nawilżających oraz witamin. Należy pamiętać, że częste stosowanie lakieru do paznokci może, oprócz nieskazitelnego wyglądu dłoni, oznaczać obciążenie dla naszych paznokci. Dlatego trzeba o nie wyjątkowo dbać, co nie będzie możliwe bez dobrej jakości zmywacza do paznokci.

Absolutny top w kategorii zmywaczy do paznokci reprezentują takie marki jak Collistar, Sally Hansen, Astor, oraz Xpel czy Dermacol. Większość nowoczesnych zmywaczy nie zawiera acetonu. Ich działanie jest wyjątkowo delikatne dla paznokci i wrażliwych skórek wokół nich. Odżywiają płytkę paznokcia oraz zapobiegają jej nadmiernemu przesuszeniu.

Jak stosować zmywacz do paznokci? Kosmetyk aplikujemy na czysty wacik i delikatnie pocieramy płytkę paznokcia, aż do usunięcia pozostałości lakieru. Po zmyciu wszystkich paznokci, należy umyć ręce i nałożyć nową warstwę kolorowego lub ochronnego lakieru. Istnieją też 4 sposoby na zastąpienie zmywacza, kiedy akurat odpryśnie nam lakier, a ostatnia butelka zmywacza właśnie się skończyła. W tak kryzysowej sytuacji możemy użyć: lakieru do włosów, dezodorantu, pilnika w formie kostki oraz warstwy innego lakieru, najlepiej bezbarwnego (obie warstwy ścieramy następnie wacikiem).

Najlepiej jednak mieć pod ręką skuteczny zmywacz do paznokci z naszego e-sklepu, który pomoże nam uzyskać piękne, wypielęgnowane dłonie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: