Ustawienia filtrów
Płeć
Marka
Cena
-
Objętość
-

Rolki i kamienie do masażu

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Rolki i kamienie do masażu

Przygotuj się na ekscytującą podróż w świat rolek i kamieni do masażu! Te niesamowite narzędzia wspomagają mikrokrążenie krwi, rozluźniają napięcie i zapewniają promienny wygląd twarzy. Poza skuteczną pielęgnacją cery oferują Ci również cenny czas poświęcony sobie i mnóstwo dobrej zabawy.

To tacy sympatyczni domowi masażyści

Rolki i kamienie do masażu są jak mini domowi masażyści, którzy natychmiast będą Cię rozpieszczać. Delikatny ruch rolek i gładka powierzchnia różnokolorowych kamieni tworzą przyjemne i kojące uczucie. Twoja skóra zazna odświeżenia, odprężenia, a Ty poczujesz się jak w niebie. Kamień naturalny dzięki swojej unikalnej strukturze i energii oferuje również połączenie z naturą. Dzięki temu nawet w domowym zaciszu, bez żadnych trudów, można doświadczyć małej ucieczki do dzikiej przyrody, a potem głębokiego relaksu. Zaletą nowoczesnych wałeczków i kamieni do masażu jest również wspieranie kreatywności. Każdy z nich przynosi wyjątkowe odczucia i rezultaty. Możesz poeksperymentować z różnymi technikami i ruchami, spróbować masaży z różnymi kosmetykami... Z pewnością wymyślisz wiele opcji.

Prawidłowe stosowanie rollerów i kamieni do masażu

Najpierw na oczyszczoną skórę nałóż ulubione serum, olejek, maskę lub inny kosmetyk nawilżający. Następnie masuj wybranym rollerem masującym lub kamieniem okolice oczu, policzki, czoło, kontury twarzy, a także szyję i dekolt. Masuj twarz kierując się od nosa na zewnątrz, szyję z dołu do góry, aż do brody. Zawsze chroń oczy. A następnie po prostu rozkoszuj się liftingującymi, modelującymi, rozjaśniającymi i chłodzącymi efektami tych wspaniałych pomocników. Ciesz się stopniową redukcją zmarszczek, obrzęków i ściąganiem porów – po prostu ogólną poprawą wyglądu cery.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: